Praktisch‎ > ‎

Schoolvoetbal 2014

Dit zijn de schema's voor het schoolvoetbal van 2014

A Veld Jongens groep 7/8

Tijd

Thuis - Gast

Scheidsrechter

Uitslag

13:00 - 13:20

De Kei 1 – De Kei 2

Arnoud Vooys

 

13:20 - 13:40

De Henricus – T’ Span

Lars Verfaille

 

13:40 - 14:00

De Branding  – De Kei 1

Arnoud Vooys

 

14:00 - 14:20

De Kei 2 – De Henricus

Lars Verfaille

 

14:20 – 14:40

T’ Span  – De Branding

Arnoud Vooys

 

14:40 – 15:00

De Henricus – De Kei 1

Lars Verfaille

 

15:00 – 15:20

T’ Span – De Kei 2

Arnoud Vooys

 

15:20 – 15:40

De Henricus – De Branding

Lars Verfaille

 

15:40 – 16:00

De Kei 1 – T’ Span

Arnoud Vooys

 

16:00 – 16:20

De Branding – De Kei 2

Lars Verfaille

 

17:00

Prijsuitreiking jongens en meisjes

 

 

 

B 1 Veld Poule A Meisjes groep 7/8

Tijd

Thuis - Gast

Scheidsrechter

Uitslag

13:00 – 13:20

De Kei 1 – T’ Span 1

Lars Verfaille

 

13:20 – 13:40

De Kei 1 – De Henricus 1

Jan de Moel

 

13:40 – 14:00

T’ Span 1 – De Dentele

Samir Wijnberg

 

14:00 - 14:20

De Henricus 1 – T’ Span 1

Jack Florussen

 

14:20 - 14:40

De Dentele – De     Henricus 1

Jan de Moel

 

14:40 – 15:00

De Kei 1 – De Dentele

Samir Wijnberg

 

15: 20 – 15:40

Finale meisjes 7/8

Jack Florussen

 

15:40 – 16:00

Finale meisjes 7/8

Samir Wijnberg

 

 

B 2 Veld Poule B Meisjes groep 7/8

Tijd

Thuis - Gast

Scheidsrechter

Uitslag

13:00 – 13:20

De Kei 2 – T’ Span 2

Jan de Moel

 

13:20 – 13:40

T’ Span 2  – De Henricus 2

Samir Wijnberg

 

13:40 – 14:00

De Henricus 2 – De Kei 2

Louisse Klein

 

14:00 - 14:20

De Kei 2 -  T’ Span 2

Samir Wijnberg

 

14:20 – 14:40

T’ Span 2  – De Henricus

Jack Florussen

 

14:40 – 15:00

De Henricus 2  – De Kei 2

Jan de Moel

 

B 1 Veld  Poule A  Jongens groep 5/6

Tijd

Thuis - Gast

Scheidsrechter

Uitslag

13:00 - 13:20

De Branding 1 – T’ Span 1

Tom Sijm

 

13:20 - 13:40

De Branding 1 – De Kei 1

Pieter Mulder

 

13:40 - 14:00

T’ Span 1 – De Dentele

Tom Sijm

 

14:00 - 14:20

T’ Span – De Kei 1

Jack Florussen

 

14:20 – 14:40

De Kei 1 – De Dentele

Tom Sijm

 

14:40 – 15:00

De Dentele – De Branding1

Jack Florussen

 

 

B 2 Veld Poule B Jongens groep 5/6

Tijd

Thuis - Gast

Scheidsrechter

Uitslag

13:00 - 13:20

De Branding 2 – T’ Span 2

Samir Wijnberg

 

13:20 - 13:40

De Branding 2 – De Kei 2

Samir Wijnberg

 

13:40 - 14:00

T’ Span 2 –  De Henricus

Peter Singelenberg

 

14:00 - 14:20

T’ Span 2 – De Kei 2

Samir Wijnberg

 

14:20 – 14:40

De Henricus – De Kei 2

Peter Singelenberg

 

14:40 – 15:00

De Henricus – Branding 2

Samir Wijnberg

 

 

A Veld Meisjes groep 5/6

Tijd

Thuis - Gast

Scheidsrechter

Uitslag

13:00 – 13:20

De Henricus – De Kei

Jan de Moel

 

13:20 – 13:40

T’ Span – De Kei

Jan de Moel

 

13:40 – 14:00

Henricus – T’ Span

Piet Mulder

 

14:00 - 14:20

De Henricus – De Kei

Piet Mulder

 

14:20 – 14:40

T’ Span – De Kei

Jan de Moel

 

14:40 – 15:00

De Henricus – T’ Span

Piet Mulder

 

 

 

 

 

15:20 – 15:40

Finale Jongens 5/6

Peter Singelenberg

 

15:40 – 16:00

Finale Jongens 5/6

Jack Florussen

 

16:15

Prijsuitreiking jongens en meiden  5/6

 

 

Comments